Soylu Nakliyat Villa ve Rezidans Taşımacılığı

Araçlarımız

Araçlarımız

araçlarımız
Evden eve nakliyat ve iş yeri taşıma hizmetlerimiz için firmamıza ait kapalı çelik kasalı kamyonlarımızı kullanıyoruz. Kamyonlarımızın kasa içleri ev eşyasının en güvenli biçimde taşınmasını sağlayacak düzenlemelere sahiptir. Eşyalarınızın emniyetli ve sarsıntısız taşınmasını sağlayacak tüm güvenlik tedbirleri araçlarımızda alınmış durumdadır.

Taşınacak eşyalarınız kamyonlarımıza aktarılmadan önce en iyi şekilde ambalajlanmaktadır. Kaliteli bir çalışma ile ambalajlanan eşyalarınız araçlarımıza dikkatli bir şekilde yerleştirilir. Daima bakımlı temiz temiz tutulan araçlarımızda gerekebilecek her türlü ambalaj malzemesi hazır olarak bulunmaktadır.

Evden eve nakliyat hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyeti ve eşyalarının güvenliği her şeyden önce önem verdiğimiz bir konudur.  Bu nedenle araçlarımızda taşınacak eşyanın sarsıntısız bir yolculuk yapması için gerekli iç tasarımlar yapılmış ve eşyayı sabitleyecek önlemler alınmıştır.  Kamyonlarımızda her türlü eşyanın sökülüp tekrar montajını yapmaya yarayacak marangozluk ekipmanları da mevcuttur.

× WhatsApp