Soylu Nakliyat Villa ve Rezidans Taşımacılığı

Ofis ve İş Yeri Taşıma

Ofis ve İş Yeri Taşıma

ofis taşıma
Ofis ve iş yeri taşımacılığında uzmanlaşmış firmamız, iş yerinizin taşınması konusunda sizlere uygun fiyatlı profesyonel çözümler sunacaktır. Yıllardır nakliye sektöründe aktif olarak çalışıyor olmamızın sağladığı deneyimler ve avantajlar ile, iş yeri ve ofis taşıma işlerinizi sizin için sorun olmaktan çıkarıyoruz. Taşıma öncesi yapılan ekspertiz çalışması ile oluşturulan bir taşıma planı dahilinde firmanız sorunsuz ve kısa sürede tamamlanan bir taşıma hizmeti alacaktır.

Asansörlü Ambalajlı Marangozlu İş Yeri ve Ofis Taşıma

İş yerinizin taşınması işlemlerine başlamadan önce kaliteli bir ambalajlama çalışması ile tüm eşyalarınızın güvenliğini sağlamaktayız. İş yerinizde bulunan taşınmasına çok dikkat edilmesi gereken elektronik eşyalar, en güvenli paketleme malzemeleri ile ambalajlanıp, bunları taşımaya en uygun karton kolilere dikkatli şekilde yerleştirilmektedir.

İş yerinizdeki eşyaları taşımakta kullanılacak araçlarımızda her zaman en kaliteli ambalaj malzemeleri hazır olarak bulunmaktadır. Taşıma öncesi sökülmesi gereken büyük eşyalarınız, elemanlarımızca demonte edildikten sonra, her bir parça özenle ambalajlanır. Demontesi yapılıp paketlenmiş bu parçaların, yeni iş yerinizde tekrar montajı yapılarak teslimi gerçekleştirilir.

× WhatsApp