Soylu Nakliyat Villa ve Rezidans Taşımacılığı

Ambalajlama

Ambalajlama

ambalajlama
Eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce güvenliğini sağlamak için en iyi şekilde ambalajlamasını yapmaktayız. Evden eve nakliyat hizmetlerinde işin kalitesini gösteren unsurlardan biri de paketleme işleminin yapılma şeklidir. Ambalajlama işlemi eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlayacak unsurlardan en önemlisi olduğu için, nakliye firmamız tüm eşyaları cinsine ve boyutuna en uygun, en kaliteli malzemeler ile paketlemektedir.

ambalajlama
Ambalaj malzemesi olarak hava kabarcıklı naylonlar, karton koliler, karton ve plastik fıçılar, ambalaj kağıtları, kraft kağıt, streç film, temiz battaniyeler, koli bantları ve ip gibi malzemeler kullanmaktayız. Araçlarımızda her zaman en kaliteli ve yeni ambalaj malzemeleri hazır olarak bulunmaktadır.

ambalajlama

Evinizde bulunan yemek masası, vitrin, gardrop gibi büyük eşyalarınız demonte edilmekte ve çıkan her bir parça ayrı ayrı en iyi şekilde ambalajlanmaktadır. Yeni adresinize eşyalarınızın aktarılması tamamlandığında, demonte edilmiş bulunan tüm eşyalarınız elemanlarımız tarafından tekrar monte edilerek teslimatı yapılmaktadır.

ambalajlama

soylu group antalya

soylu group antalya

× WhatsApp